Vigan VNO1 elektrický čistič okien sada

Doporučená ponuka 4home.sk

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 412 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Druh
vysávače na okná
Teleskopické
S ergonomickou rukoväťou
S kĺbom
S rozstrekovačom

• Šetrí unavené ruky, nezanecháva šmuhy

Používa sa dobre, som spokojná s tovarom. Trošku je hlučný, mohol by byť tihší.

• , zakúpené v 4home.sk

Lebo som ho videl u jednej známej ako stím robila a sa mi to zapáčilo ta som si to musel kúpiť a šlo to výborňe

Druh
vysávače na okná
Teleskopické
S ergonomickou rukoväťou
S kĺbom
S rozstrekovačom

Elektronický čistič okien Vigan 28 cm je nenahraditeľný pomocník do každej domácnosti, ktorý urýchli a uľahčí nepopulárne umývanie okien, má však široké využitie aj pri čistení všetkých hladkých povrchov.

Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 36 455 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• Šetrí unavené ruky, nezanecháva šmuhy

Používa sa dobre, som spokojná s tovarom. Trošku je hlučný, mohol by byť tihší.

• , zakúpené v 4home.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Spokojná.

• , zakúpené v 4home.sk

• Prislo presne to co je na obrazku.
  • , zakúpené v 4home.sk

• urýchli čas, nie sú problémy s odkvapkávajúcou špinavou vodou
    • robí šmuhy, treba ešte doleštiť okenou
  • , zakúpené v 4home.sk

• všetko čo som od neho očakávala,ľahky a skvelý pomocík na umývanie okien